loading
  • LIC technika, s.r.o. je dceřinnou společností firmy Langmatz GmbH

Chodecké tlačítko budoucnosti CROSSGUIDE EK 533

03.09.2018
Chodecké tlačítko budoucnosti CROSSGUIDE EK 533

Chodecké tlačítko budoucnosti CROSSGUIDE EK 533

Nabízíme nové chytré chodecké tlačítko CROSSGUIDE - přístroj pro jakékoli napětí se postará o bezpečnou mobilitu chodců a zrakově postižených osob

VIDEO: Tlačítka pro chodce CROSSGUIDE = univerzální napětí

Výhody a možnosti tlačítka pro chodce CROSSGUIDE

  • Nabízíme nové chytré chodecké tlačítko CROSSGUIDE - přístroj pro jakékoli napětí se postará o bezpečnou mobilitu chodců a zrakově postižených osob (EK 533).
  • Signalizační tlačítko pro chodce crossguide od společnosti Langmatz je inovativní výrobek s vlastnostmi osvědčenými v praxi.
  • Tento přístroj splňuje všechny praktické požadavky. V přístroji je již integrováno akustické zařízení, závislé na dopravním hluku.
  • Kompaktní a stabilní konstrukce chrání přístroj před vandalismem.
  • Města si mohou nechat přístroje CROSSGUIDE označit městským znakem.
  • V tlačítku jsou integrovány vstupy pro budoucí technologie a aplikace, které budou v této oblasti ve smart cities využívány, např. blue tooth technologie ve spojení s aplikací v mobilech.
  • Signalizační tlačítka pro chodce Langmatz se osvědčily v silničním provozu.
  • Instalace chodeckého tlačítka budoucnosti byla uskutečněna poprvé v ČR  dne 2.11.2017 v Plzni firmou EVÚS Jaroslav Sejpka Plzeň, dodavatel firma LIC technika, kontrolu funkčnosti provedl pan Christoph Saller zástupce německého výrobce firmy Langmatz.

O firmě LIC technika, s.r.o.

Psal se rok 1963, kdy pan Hanz Langmatz založil v Garmisch-Partenkirchenu závod LIC Langmatz Industrie Chemie a začal s 5 spolupracovníky zpracovávat plasty - polyethylen a posléze také polykarbonát. Firma Langmatz se více než 50 let specializuje na systémová technická řešení pro telekomunikace, oblast silnoproudu a signalizační techniku a pro svá inovativní řešení získává početná ocenění (například: 2016 AOK Bayern - 2.místo v kategorii Zdravý management; 2015 GreenTec Award mezi prvními třemi v kategorii Recyklace a náhradní zdroje, 2013 WPC Inovationspreis Kolín v kategorii Produktový vývoj a design). Na trh České republiky vstoupila firma Langmatz společně se Západočeskou energetikou a.s. v roce 1998 pod názvem LIC®technika, s.r.o., která má sídlo v Klatovech. Dnes je firma LIC technika, s.r.o. dceřinnou společností firmy Langmatz GmbH sídlící v Garmisch-Partenkirchenu.

LIC technika, s.r.o.
Adresa: Dr.Sedláka 763,339 01 Klatovy
E-mail: lic@lic.cz
Telefon: +420 376 555 711
Web: www.lic.cz